Vánoční pohádka

Vánoční pohádka

  • Skladem

Výrobce: Marbushka

Bylo, nebylo…, ale bylo! V kraji dalekém tak, že by tam pěšky nedošel, tam, kde všichni milovali Vánoce, bylo malé městečko. V městečku nebyl dům, který by nebyl vyšperkován, ba ani okno, které by nezdobilo vánoční osvětlení. Byla to tak dechberoucí krása, že i anděl sám, v letmém to okamžiku, ztratil se docela. To byl zřejmě také důvod, proč anděl poté uklouzl po mráčku, jenž se mu přimotal do cesty, a ztratil tak všechny dárky!
Děti se právě vrací od štědrovečerní večeře. Cesta je zledovatělá, je potřeba prohlédnout vystavené hračky ve výloze, taky si musí cestou popovídat a posbírat tu čepici, tu zase šálu. Co myslíte, zbude jim čas na pomoc andílkovi?
980 Kč 810 Kč bez DPH 21%
- +
Popis
Bylo, nebylo…, ale bylo! V kraji dalekém tak, že by tam pěšky nedošel, tam, kde všichni milovali Vánoce, bylo malé městečko. V městečku nebyl dům, který by nebyl vyšperkován, ba ani okno, které by nezdobilo vánoční osvětlení. Byla to tak dechberoucí krása, že i anděl sám, v letmém to okamžiku, ztratil se docela. To byl zřejmě také důvod, proč anděl poté uklouzl po mráčku, jenž se mu přimotal do cesty, a ztratil tak všechny dárky! Děti se právě vrací od štědrovečerní večeře. Cesta je zledovatělá, je potřeba prohlédnout vystavené hračky ve výloze, taky si musí cestou popovídat a posbírat tu čepici, tu zase šálu. Co myslíte, zbude jim čas na pomoc andílkovi?
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Vánoční pohádka

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...