Další díl z řady ilustrovaných průvodců pro děti českého emigranta, malíře, redaktora Svobodné Evropy a světoběžníka Miroslava Šaška nás dovede do země protinožců, na nejmenší kontinent světa, do Austrálie.
Šašek byl australskou krajinou okouzlen. Provádí čtenáře městy Sydney s jeho slavným mostem a hypermoderní Operou, uspěchaným moderním Melbourne, koloniálním Adelaide nebo subtropickým Brisbane, ale i pestrými obrazy australské přírody, od tropů, přes pobřeží, k pouštím. Seznámí nás s legrační a podivuhodnou australskou faunou.
Šašek vidí Austrálii jako mladý a sebevědomý kontinent, jehož obyvatelé „jsou nezávislí, samostatní, vyrovnaní a pohostinní a přesvědčení o tom, že Austrálie je jedinečné místo, kde má člověk větší příležitost být strůjcem svého osudu než kdekoli jinde na světě“.
To je Austrálie
Popis
Aditional Information
Product Video | Ne |
---|---|
Velikost | Ne |
Pro holky, Pro kluky |
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt
Recenze
Napište vlastní recenzi
Product Questions
Have no questions.