Tabule Vzhůru do oblak

Tabule Vzhůru do oblak

  • Není skladem

Výrobce: Unlimited design

Ekologická kreslící tabule se skutečnou tabulovou černí pro kreslení křídami ve tvaru BALÓNU. Je doplněná barevným košíčkem na křídy.
Křídy na čerň opravdu velmi dobře kreslí.
Tabule je vyrobena z ekologického materiálu - voštinové bílé desky vysoké pevnosti z recyklovaného papíru X-BOARD. Pevná jako dřevo, lehká jako pírko:)
Tabuli lze pověsit klasicky na provázek, ale u této tabule je nutné počítat s jejím zafixováním napevno ve spodní části. Tabuli lze také klasicky přibít na hřebíčky (skrz samotnou desku) nebo nejlépe přilepit pomocí oboustranné lepenky.
Křídu můžete bez obav mazat vlhkým hadrem.
750 Kč 620 Kč bez DPH 21%
Popis
Ekologická kreslící tabule se skutečnou tabulovou černí pro kreslení křídami ve tvaru BALÓNU. Je doplněná barevným košíčkem na křídy. Křídy na čerň opravdu velmi dobře kreslí. Tabule je vyrobena z ekologického materiálu - voštinové bílé desky vysoké pevnosti z recyklovaného papíru X-BOARD. Pevná jako dřevo, lehká jako pírko:) Tabuli lze pověsit klasicky na provázek, ale u této tabule je nutné počítat s jejím zafixováním napevno ve spodní části. Tabuli lze také klasicky přibít na hřebíčky (skrz samotnou desku) nebo nejlépe přilepit pomocí oboustranné lepenky. Křídu můžete bez obav mazat vlhkým hadrem.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Tabule Vzhůru do oblak

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...