Doprava nad 3000 Kč zdarma košík: 0 položek za 0 Kč

HRAČKY A HRY PRO DĚTI Sociální firma

Sociální firma

Hračkotéka na sociálních sítí:

Facebook Instagram

My dvě

#

Potkaly jsme se už dávno. Studovaly jsme spolu ergoterapii a rodily děti. Pak se narodila Hračkotéka. Projekt, který spojuje krásné hračky a svět lidí s postižením. Ve dvou obchodech v centru Prahy zaměstnáváme 7 lidí. Hračky, které prodáváme pro Vás pečlivě vybíráme, dbáme na kvalitu materiálu i zpracování. Je pro nás důležité, aby hračky rozvíjely motoriku, kreativitu a estetické vnímání našich i Vašich dětí.

Sociální firma

Naše firma se řídí pravidly sociálního podnikání, to znamená, že nabytý zisk investujeme zpět do rozvoje firmy. Proč sociální? Protože zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením. Lidi, kteří jsou na běžném trhu práce znevýhodněni. Naši zaměstnanci se zdravotním postižením Vás obslouží v obchůdku, zabalí a odešlou Vámi objednané zboží, připraví fakturu, odpoví Vám na objednávku a také pracují na údržbě a vylepšování našeho webu, tak abyste měli co nejčerstvější informace.

Ve Školské pracuje Petra, Marek, Tomáš a Kuba.

#

Plackotéka

#

Jednou z našich dalších aktivit je plackování. Hračkotékoví zaměstnanci pro Vás dle Vašeho návrhu vyrobí špendlíky, zrcátka nebo magnety. Pro více informací napište na e-mail barbora.vignerova@gmail.com.

ARTisti dětem

V rámci této edice spolupracujeme s českými výtvarníky a designéry. Na kompletaci výrobků se podílejí naši zaměstnanci s postižením. V edici ARTisti dětem vznikly sady origami ve spolupráci s Cestou domů a kniha To je moje s Rosou Mitnik a Janou Nachlingerovou.

#