Pod listím

Pod listím

  • Skladem

Výrobce: Marbushka

Slyšeli jste někdy o nedotknutelném jezeře? I nejodvážnější vítr se bojí počechrat jeho temnou hladinu. Ale vy se musíte přes jezero dostat, abyste našli letní ostrov, na kterém strávíte zimu. Proto je nutné postavit silnou loď a získat všechny poklady lesa. A kde jsou? Právě tam, kde tento příběh začíná: Pod listím.
Věk: 6+ , počet hráčů: 2 - 4, doba trvání: 45 min.
Obsah hry: český návod, 1 herní deska 28 x 28 cm, 1 Floxův vozík, 5 lodí (každá se skládá ze 3 částí), 5 postav cca 7 cm, 1 žeton aktivního hráče, 6 kartiček Floxe, 8 kartiček dalekohledů, 45 žetonů a 64 karet
Krátký popis hry: Hráči posunují svou figurku po herní desce a sbírají různý materiál na stavbu lodi. Každý hráč musí postavit svou loď, která obsahuje 3 různé části: příď, záď a kontejner s vílím prachem. Hotová loď vám pak získává hvězdičky. Vyhrává hráč s největším počtem hvězdiček.
980 Kč 810 Kč bez DPH 21%
- +
Popis
Slyšeli jste někdy o nedotknutelném jezeře? I nejodvážnější vítr se bojí počechrat jeho temnou hladinu. Ale vy se musíte přes jezero dostat, abyste našli letní ostrov, na kterém strávíte zimu. Proto je nutné postavit silnou loď a získat všechny poklady lesa. A kde jsou? Právě tam, kde tento příběh začíná: Pod listím. Věk: 6+ , počet hráčů: 2 - 4, doba trvání: 45 min. Obsah hry: český návod, 1 herní deska 28 x 28 cm, 1 Floxův vozík, 5 lodí (každá se skládá ze 3 částí), 5 postav cca 7 cm, 1 žeton aktivního hráče, 6 kartiček Floxe, 8 kartiček dalekohledů, 45 žetonů a 64 karet Krátký popis hry: Hráči posunují svou figurku po herní desce a sbírají různý materiál na stavbu lodi. Každý hráč musí postavit svou loď, která obsahuje 3 různé části: příď, záď a kontejner s vílím prachem. Hotová loď vám pak získává hvězdičky. Vyhrává hráč s největším počtem hvězdiček.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Pod listím

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...