Expedice zboží je nyní ukončena z důvodů stěhování skladu.

Holky z hračkotéky

Potkaly se už dávno. Studovaly spolu ergoterapii a rodily děti. Potom se narodila Hračkotéka. Projekt, který spojuje krásné hračky a svět lidí s postižením. Ve dvou obchodech v centru Prahy zaměstnáváme 10 lidí se zdravotním postižením. Hračky, které prodáváme pro Vás pečlivě vybíráme, dbáme na kvalitu materiálu i zpracování. Je pro nás důležité, aby hračky rozvíjely motoriku, kreativitu a estetické vnímání našich i Vašich dětí.

Holky z Hračkotéky

Sociální firma

Naše firma se řídí pravidly sociálního podnikání, to znamená, že nabytý zisk investujeme zpět do rozvoje firmy. Proč sociální? Protože zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením. Lidi, kteří jsou na běžném trhu práce znevýhodněni. Naši zaměstnanci se zdravotním postižením Vás obslouží v obchůdku, zabalí a odešlou Vámi objednané zboží, připraví fakturu, odpoví Vám na objednávku a také pracují na údržbě a vylepšování našeho webu, tak abyste měli co nejčerstvější informace.

V obchodě ve Školské nyní pracuje Marek, Martin, Eva, Týna, Karel, Nedyalka a Tomáš. V obchůdku v Růžové pracuje Iveta a Dáša.

Tým eshopu Hračkotéka.cz

Plackotéka

Jednou z našich dalších aktivit je plackování. Hračkotékoví zaměstnanci pro Vás dle Vašeho návrhu vyrobí špendlíky, zrcátka nebo magnety. Pro více informací napište na e-mail barbora.vignerova@gmail.com.

Plackotéka

Artisti dětem

V rámci této edice spolupracujeme s českými výtvarníky a designéry. Na kompletaci výrobků se podílejí naši zaměstnanci s postižením. V edici ARTisti dětem vznikly sady origami ve spolupráci s Cestou domů, kniha To je moje a kniha Zeppelin.

Artisti dětem

Zpět do obchodu