Moře v 300 otázkách a odpovědích

Moře v 300 otázkách a odpovědích

  • Skladem
Proč je moře modré?
Jak vznikají vlny?
K čemu má ježovka ostny?
Kdo žere mořskou hvězdici?
Proč jsou plameňáci růžoví?

Ti, kdo se zajímají o moře, mají spoustu otázek. A každá z nich si zaslouží odpověď. Knížka jich obsahuje hned 300, jsou podány jednoduchým a srozumitelným jazykem a provází je mnoho obrázků. Poslouží jako zásobárna praktických rad a informací o bohatém prostředí, o něž musíme pečovat.

Autorem knihy je Vincent Albouy, francouzský entomolog a vášnivý přírodovědec, člen mnoha spolků na ochranu přírody a autor osmi desítek popularizačních přírodovědných publikací. Ilustroval ji Jean-Louis Verdier, trpělivý pozorovatel a vědecký ilustrátor, jehož jehož hlavní láskou jsou brouci a příroda kolem nás.
270 Kč 245 Kč bez DPH 10%
- +
Popis
Proč je moře modré? Jak vznikají vlny? K čemu má ježovka ostny? Kdo žere mořskou hvězdici? Proč jsou plameňáci růžoví? Ti, kdo se zajímají o moře, mají spoustu otázek. A každá z nich si zaslouží odpověď. Knížka jich obsahuje hned 300, jsou podány jednoduchým a srozumitelným jazykem a provází je mnoho obrázků. Poslouží jako zásobárna praktických rad a informací o bohatém prostředí, o něž musíme pečovat. Autorem knihy je Vincent Albouy, francouzský entomolog a vášnivý přírodovědec, člen mnoha spolků na ochranu přírody a autor osmi desítek popularizačních přírodovědných publikací. Ilustroval ji Jean-Louis Verdier, trpělivý pozorovatel a vědecký ilustrátor, jehož jehož hlavní láskou jsou brouci a příroda kolem nás.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Moře v 300 otázkách a odpovědích

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...