Mapy mých pocitů

Mapy mých pocitů

  • Skladem

Výrobce: Portál

Kniha je vyprávěním o malém chlapci, který se vydává na cestu za poznáním nových zemí, zemí vlastních pocitů. Po nadějném začátku v Zemi naděje poznává v Zemi strachu i svého zvířecího společníka a společně pak putují příběhem, od jedné země k druhé, od pocitu k pocitu. A když je osud na čas rozdělí, otevírá to cestu k dalším dosud nepoznaným krajinám, Zemi žárlivosti nebo Zemi smutku. Ale jako každá správná pohádka i tahle má dobrý konec a jejich pouť končí na Ostrově lásky.

Kniha je určená pro děti od 4 let, ale určitě může oslovit i starší děti. Příběh putování prezentuje v malých, téměř až komiksových obrázcích beze slov, zatímco mapy jednotlivých pocitů jsou vždy přes dvě celé stránky, s velkým množstvím propracovaných detailů.
Pevná vazba, 44 stran.
339 Kč 280 Kč bez DPH 21%
- +
Popis
Kniha je vyprávěním o malém chlapci, který se vydává na cestu za poznáním nových zemí, zemí vlastních pocitů. Po nadějném začátku v Zemi naděje poznává v Zemi strachu i svého zvířecího společníka a společně pak putují příběhem, od jedné země k druhé, od pocitu k pocitu. A když je osud na čas rozdělí, otevírá to cestu k dalším dosud nepoznaným krajinám, Zemi žárlivosti nebo Zemi smutku. Ale jako každá správná pohádka i tahle má dobrý konec a jejich pouť končí na Ostrově lásky. Kniha je určená pro děti od 4 let, ale určitě může oslovit i starší děti. Příběh putování prezentuje v malých, téměř až komiksových obrázcích beze slov, zatímco mapy jednotlivých pocitů jsou vždy přes dvě celé stránky, s velkým množstvím propracovaných detailů. Pevná vazba, 44 stran.
Aditional Information
Product Video https://nakladatelstvi.portal.cz/nakladatelstvi/aktuality/100764/vydejte-se-na-cestu-do-lidskeho-nitra-pruvodcem-vam-budou-mapy-mych-pocitu
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Mapy mých pocitů

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...