Louka - kontrastní karty

Louka - kontrastní karty

  • Skladem
Jednoduchý design karet poskytuje vizuální stimulaci a rozvoj dětí již od narození. Výzkumy ukazují, že novorozenci lépe reagují na černobílé obrázky s vysokým kontrastem. Umístěte karty například na kraj postýlky, kočárku nebo je položte na zem či opřete o stěnu. Balení obsahuje karty s motivem zajíce, motýla, píďalky, stehlíka, šneka, kobylky, ještěrky, čmeláka, pampelišek, jetele, trávy, bodláku, stromu, šípků a třešní.

Karty jsou tištěny na kvalitním otíratelném kartonu s oblými rohy. Velikost karty je 11,5 cm x 11,5 cm x 1,7 mm.
Součástí balení je informační brožura obsahující informace o použití, náměty na hry a zajímavosti ze světa zvířat žijících na louce.
VÝROBEK NENÍ HRAČKA, jedná se o didaktickou pomůcku určenou k použití dospělými osobami.
Vyrobeno v České republice.
Ilustrace: Karolina Vystrčilová Perglová
450 Kč 372 Kč bez DPH 21%
- +
Popis
Jednoduchý design karet poskytuje vizuální stimulaci a rozvoj dětí již od narození. Výzkumy ukazují, že novorozenci lépe reagují na černobílé obrázky s vysokým kontrastem. Umístěte karty například na kraj postýlky, kočárku nebo je položte na zem či opřete o stěnu. Balení obsahuje karty s motivem zajíce, motýla, píďalky, stehlíka, šneka, kobylky, ještěrky, čmeláka, pampelišek, jetele, trávy, bodláku, stromu, šípků a třešní. Karty jsou tištěny na kvalitním otíratelném kartonu s oblými rohy. Velikost karty je 11,5 cm x 11,5 cm x 1,7 mm. Součástí balení je informační brožura obsahující informace o použití, náměty na hry a zajímavosti ze světa zvířat žijících na louce. VÝROBEK NENÍ HRAČKA, jedná se o didaktickou pomůcku určenou k použití dospělými osobami. Vyrobeno v České republice. Ilustrace: Karolina Vystrčilová Perglová
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Louka - kontrastní karty

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...