Logická hra Sticks

Logická hra Sticks

  • Skladem

Výrobce: Djeco

Logická dřevěná hra Sticks je určena pro mladší školáky. Pomocí dřevěných destiček postavte zadaný obrázek. Hra se rozvíjí ve třech logických úrovních.
V první úrovni můžete použít jakkoliv dlouhé destičky a to jen tak, aby obrázek odpovídal zadání. Ve druhé úrovni musíte použít předepsané délky destiček, ale v počtu, v jakém chcete. Ve třetí úrovni musíte použít pro sestavení obrázku předepsaný počet destiček určených délek dle zadání.
Děti se tak postupně dostávají do těžší obtížnosti.
Balení obsahuje: 41 dřevěných kousků různých velikostí a 24 předloh, pomoci kterých lze vytvářet různé obrazce.Tato hračka je od francouzské firmy Djeco.
420 Kč 347 Kč bez DPH 21%
- +
Popis
Logická dřevěná hra Sticks je určena pro mladší školáky. Pomocí dřevěných destiček postavte zadaný obrázek. Hra se rozvíjí ve třech logických úrovních. V první úrovni můžete použít jakkoliv dlouhé destičky a to jen tak, aby obrázek odpovídal zadání. Ve druhé úrovni musíte použít předepsané délky destiček, ale v počtu, v jakém chcete. Ve třetí úrovni musíte použít pro sestavení obrázku předepsaný počet destiček určených délek dle zadání. Děti se tak postupně dostávají do těžší obtížnosti. Balení obsahuje: 41 dřevěných kousků různých velikostí a 24 předloh, pomoci kterých lze vytvářet různé obrazce.Tato hračka je od francouzské firmy Djeco.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Logická hra Sticks

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...