Jógová abeceda

Jógová abeceda

  • Není skladem
Jógová abeceda v sobě spojuje návod na hravé cvičení jógy pro děti i dospělé, originální pomůcku pro výuku písmen, jógy nebo angličtiny. Jednotlivá písmenka jsou prezentována obrázky dětí převlečených do podoby zvířátek či věcí, jejichž název začíná daným písmenem nejen v češtině, ale také v angličtině. S kartami si také můžete zahrát různé jógové hry popsané v brožurce, která je součástí kompletu. Součástí je i návod na cvičení jednotlivých pozic.
Kartiček je balení 27, jsou velikosti B6 (125 × 176 mm), potaženy matným laminem, aby byly co nejodolnější. Mají kulaté rohy. Součástí je broužrka s návodem ke cvičení jednotlivých pozic, ke každé kartě jsou navíc doplněny zajímavosti k daném zvířátku či objektu. Karty jsou zabalené v praktické krabičce se zapínáním na suchý zip.
350 Kč 289 Kč bez DPH 21%
Popis
Jógová abeceda v sobě spojuje návod na hravé cvičení jógy pro děti i dospělé, originální pomůcku pro výuku písmen, jógy nebo angličtiny. Jednotlivá písmenka jsou prezentována obrázky dětí převlečených do podoby zvířátek či věcí, jejichž název začíná daným písmenem nejen v češtině, ale také v angličtině. S kartami si také můžete zahrát různé jógové hry popsané v brožurce, která je součástí kompletu.

 Součástí je i návod na cvičení jednotlivých pozic. Kartiček je balení 27, jsou velikosti B6 (125 × 176 mm), potaženy matným laminem, aby byly co nejodolnější. Mají kulaté rohy. Součástí je broužrka s návodem ke cvičení jednotlivých pozic, ke každé kartě jsou navíc doplněny zajímavosti k daném zvířátku či objektu. Karty jsou zabalené v praktické krabičce se zapínáním na suchý zip.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Jógová abeceda

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...