Jak Eda ke kompostu přišel

Jak Eda ke kompostu přišel

  • Není skladem
Eda žije na malé planetce a rád by si vypěstoval hrášek. Ale jak na to, když je planetka neúrodná, samý prach? Eda se tedy vydá na planetu Zemi a naučí se tam kompostovat. Barevné kontejnery mu poradí, jak se správně třídí sklo, plasty a papír a jaké zdánlivě nepotřebné odpadky může využít do svého „pokladu“. Knížka je určena zahradníkům a ekologům od tří let.
Autorka: Tereza Víznerová
43 stran, pevná vazba.
Kniha je vytištěna na přírodním papíru a obálka je ošetřena speciálním tiskovým lakem Lock 3 s antibakteriálním a antivirovým účinkem.


290 Kč 264 Kč bez DPH 10%
Popis
Eda žije na malé planetce a rád by si vypěstoval hrášek. Ale jak na to, když je planetka neúrodná, samý prach? Eda se tedy vydá na planetu Zemi a naučí se tam kompostovat. Barevné kontejnery mu poradí, jak se správně třídí sklo, plasty a papír a jaké zdánlivě nepotřebné odpadky může využít do svého „pokladu“. Knížka je určena zahradníkům a ekologům od tří let. Autorka: Tereza Víznerová 43 stran, pevná vazba. Kniha je vytištěna na přírodním papíru a obálka je ošetřena speciálním tiskovým lakem Lock 3 s antibakteriálním a antivirovým účinkem.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Jak Eda ke kompostu přišel

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...