Einstein

Einstein

  • Skladem
"Kdo příliš přemýšlí o čase, riskuje, že mu to časem poleze na mozek." Myší přísloví
EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem je již 4. volné pokračování úspěšných knih světově uznávaného spisovatele a ilustrátora Torbena Kuhlmann o dobrodružném myšákovi.
Bylo setkání s malým myšákem osudové? Pomohlo Albertu Einsteinovi ke vzniku jeho známé teorie? Jak dokázal tento zaměstnanec švýcarského patentového úřadu posunout hranice fyziky a převrátit naše představy o prostoru a času? Vydejte se na poznání s malým myšákem a podívejte se, zda půjde vrátit čas!
Po světových bestsellerech: LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka (letectví), ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc (kosmonautika) a EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu se s myšákem vydáte tentokrát na cestu časem.
Překlad: Mgr. Radek Malý, Ph.D.
124 stran
399 Kč 363 Kč bez DPH 10%
- +
Popis
"Kdo příliš přemýšlí o čase, riskuje, že mu to časem poleze na mozek." Myší přísloví EINSTEIN - Myšákova fantastická cesta prostorem a časem je již 4. volné pokračování úspěšných knih světově uznávaného spisovatele a ilustrátora Torbena Kuhlmann o dobrodružném myšákovi. Bylo setkání s malým myšákem osudové? Pomohlo Albertu Einsteinovi ke vzniku jeho známé teorie? Jak dokázal tento zaměstnanec švýcarského patentového úřadu posunout hranice fyziky a převrátit naše představy o prostoru a času? Vydejte se na poznání s malým myšákem a podívejte se, zda půjde vrátit čas! Po světových bestsellerech: LINDBERGH - Dobrodružství létajícího myšáka (letectví), ARMSTRONG - Dobrodružná cesta myšáka na Měsíc (kosmonautika) a EDISON - Záhada ztraceného myšího pokladu se s myšákem vydáte tentokrát na cestu časem. Překlad: Mgr. Radek Malý, Ph.D. 124 stran
Aditional Information
Product Video https://www.youtube.com/watch?v=djfzXn3gi4g&feature=emb_title
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Einstein

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...