Expedice zboží je nyní ukončena z důvodů stěhování skladu.

Dřevěné auto ZOE

Bukové dřevo na výrobu autíčka pochází z českých lesů s FSC certifikátem. Auto je vyrobeno udržitelně v České republice. Vzniká unikátním způsobem v domácím prostředí. Ruční kompletace dílů a průběžná kontrola zaručují maximální kvalitu hračky. Stabilní dubová kola projedou hory doly a udrží autíčko na trase za každých podmínek. Bez světel by to nebylo ono – proto jsme auto rozzářili českými broušenými kameny. Světla jsou před divokou jízdou dobře chráněna – vystouplý nárazník je jistí i při tvrdém nárazu. Kameny lepíme kvalitním lepidlem s pevností 170 kg na cm2. Jejich vypadnutí ani vyloupnutí tak rozhodně nehrozí. Auto posíláme v dárkovém a ekologickém balení. 

Kód: ZOE01
Značka: ZOE
590 Kč
Kategorie: Dřevěné hračky
Věk: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Šírka: 16
Výška: 21
Hloubka: 10
Materiál: Dřevo

Dřevěné 3D auto je unikátem. Udržitelný způsob výroby a použité materiály z něho dělají exkluzivní hračku pro každého, kdo přemýšlí o své ekologické stopě.

V ZOE8 klademe důraz na kvalitu hraček. Vše vyrábíme v ČR, používáme převážně lokální suroviny a spolupracujeme s lidmi, kteří to cítí stejně jako my. Díky tomu máte jistotu, že pořizujete hračku, která má opravdu smysl. Jak pro děti, tak svět okolo nás.

Auto Primis ZOE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu