Deka Široko

  • Skladem
Široko daleko se rozprostírá krajina s podivuhodnými zvířaty, rostlinami a zákoutími, která láká ke spočinutí.. Takové jsou české deky Široko - plné fantazie, bezstarostných chvil a zážitků z dětství.
Rozměr: 140 x 200 cm
Materiál: měkká, hřejivá a nadýchaná kombinace 45/55 Merino vlny a akrylu s Bluesign®APPROVED certifikátem nejvyšší ekologické šetrnosti a bezpečnosti.
Součástí je sada básní Zuzany Špůrové.

Nabízíme tři varianty:
Vodní krajina - modrá
Luční krajina - zelená
Zimní krajina - bílá
(variantu uveďte, prosím, v objednávce)

Technika výroby je čtyřbarevná jacquardská oboulícní strojová pletáž.

Údržba:
Můžete prát v pračce. Používejte program na vlnu, tedy šetrnější praní na 30° a bez aviváže. Pro ideální péči deku perte ve vlažné vodě a posléze sušte ve vodorovné poloze.
5700 Kč 4711 Kč bez DPH 21%
- +
Popis
Široko daleko se rozprostírá krajina s podivuhodnými zvířaty, rostlinami a zákoutími, která láká ke spočinutí.. Takové jsou české deky Široko - plné fantazie, bezstarostných chvil a zážitků z dětství. Rozměr: 140 x 200 cm Materiál: měkká, hřejivá a nadýchaná kombinace 45/55 Merino vlny a akrylu s Bluesign®APPROVED certifikátem nejvyšší ekologické šetrnosti a bezpečnosti. Součástí je sada básní Zuzany Špůrové. Nabízíme tři varianty: Vodní krajina - modrá Luční krajina - zelená Zimní krajina - bílá  (variantu uveďte, prosím, v objednávce) Technika výroby je čtyřbarevná jacquardská oboulícní strojová pletáž. Údržba: Můžete prát v pračce. Používejte program na vlnu, tedy šetrnější praní na 30° a bez aviváže. Pro ideální péči deku perte ve vlažné vodě a posléze sušte ve vodorovné poloze.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Deka Široko

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...