Břichopas panenka

Břichopas panenka

  • Skladem
Panenka je šitá ze 100% bavlny a jemného lnu. Je měkce cpaná dutým silanizovaným vláknem (100% polyester) a celé tělo je navíc podšité vlizelínem, aby neprolézalo vlákno. Obličej a květiny jsou vytvořené kvalitní strojovou výšivkou.
V nabídce máme 5 různých panenek po jednom kuse: s růžičkou a růžovými pruhovanými punčocháčky, s růžičkou a béžovými pruhovanými punčocháčky, s borůvkou, s motýlkem a panenku se srdíčkem. ( Výběr uveďte, prosím, v objednávce. )

První praní doporučujeme v ruce v teplé lázni, lehce vyždímat a nechat proschnout. V pračce max. na 30°C na krátký program.
Rozměry: výška 35 cm
Hračky jsou certifikované a vhodné pro děti do 3 let.
750 Kč 620 Kč bez DPH 21%
- +
Popis
Panenka je šitá ze 100% bavlny a jemného lnu. Je měkce cpaná dutým silanizovaným vláknem (100% polyester) a celé tělo je navíc podšité vlizelínem, aby neprolézalo vlákno. Obličej a květiny jsou vytvořené kvalitní strojovou výšivkou. V nabídce máme 5 různých panenek po jednom kuse: s růžičkou a růžovými pruhovanými punčocháčky, s růžičkou a béžovými pruhovanými punčocháčky, s borůvkou, s motýlkem a panenku se srdíčkem. ( Výběr uveďte, prosím, v objednávce. ) První praní doporučujeme v ruce v teplé lázni, lehce vyždímat a nechat proschnout. V pračce max. na 30°C na krátký program. Rozměry: výška 35 cm Hračky jsou certifikované a vhodné pro děti do 3 let.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Břichopas panenka

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...