Body magnet

Body magnet

  • Skladem

Výrobce: Janod

Nárt, lopatka, pankreas, trojhlavý sval – i takovéto věci se nalézají v našem těle. Úžasné a hravé poznávaní lidského těla pro zvídavé školáky! Děti skládají puzzle a zároveň se učí jednotlivé části a soustavy lidského těla. Poskládat mohou TĚLO, KOSTRU, ORGÁNY a SVALY. Kromě toho se mohou učit, jak se jednotlivé části, kosti, orgány a svaly řeknou v dalších 11 jazycích, včetně angličtiny,
němčiny, francouzštiny a španělštiny. Magnetická tabule Lidské tělo je výbornou pedagogickou pomůckou pro základní školy. Je také možné pověsit ji na stěnu.
Balení obsahuje magnetickou tabuli, 76 dřevěných magnetických dílků, 4 předlohy v různých jazycích a dřevěné ukazovátko.
Rozměry tabule jsou 26 x 41,5 x 0,5 cm.
920 Kč 760 Kč bez DPH 21%
- +
Popis
Nárt, lopatka, pankreas, trojhlavý sval – i takovéto věci se nalézají v našem těle. Úžasné a hravé poznávaní lidského těla pro zvídavé školáky! Děti skládají puzzle a zároveň se učí jednotlivé části a soustavy lidského těla. Poskládat mohou TĚLO, KOSTRU, ORGÁNY a SVALY. Kromě toho se mohou učit, jak se jednotlivé části, kosti, orgány a svaly řeknou v dalších 11 jazycích, včetně angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny. Magnetická tabule Lidské tělo je výbornou pedagogickou pomůckou pro základní školy. Je také možné pověsit ji na stěnu. Balení obsahuje magnetickou tabuli, 76 dřevěných magnetických dílků, 4 předlohy v různých jazycích a dřevěné ukazovátko. Rozměry tabule jsou 26 x 41,5 x 0,5 cm.
Aditional Information
Product Video Ne
Velikost Ne
Pro holky, Pro kluky
Štítky produktu
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').
Custom Tab

LT01: 70% wool, 15% polyester, 10% polyamide, 5% acrylic 900 Grms/mt

Recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Body magnet

Product Questions
Have no questions.
Nahrávám...